kwadrofonik.com.pl

Blog tematyczny o podróżach, kuchni, modzie i urodzie.

Biznes

Piękne i bezpieczne. Takie powinno być etui na smarfona.

Piękne i bezpieczne. Takie powinno być etui na smarfona.

Stałeś się szczęśliwym posiadaczem Samsunga lub innego smartfona? Już jest w twoich rękach, otwierasz pudełko, ściągasz folie zabezpieczające. Jest piękny, czyściutki, wolny od rys i uszkodzeń. Chyba każdy zna to uczucie, które towarzyszy otwieraniu nowego smartpohona. W pierwszych miesiącach użytkowania traktujemy go jak jajko. Dbamy i uważamy. Jednak przecież nie o to chodzi w posiadaniu telefonu. To nasze narzędzie pracy, rozrywki i kontaktu. Ma służyć nam nie my jemu.. 

Chcąc zachować jego estetykę i sprawność jak najdłużej powinniśmy zdecydować się na  zakup etui. Etui nie musi być tylko siermiężną ochroną, może być też modnym dodatkiem i oferować dodatkowe funkcję. Dla Samsunga możemy znaleźć w ofercie zarówno modne, klasyczne etui chroniące plecy naszego Samsungaoraz ekran z wykorzystaniem przednich rantów. Jeśli jednak jest to dla nas niewystarczająca ochrona w ofercie przygotowanej dla Samsunga Galaxy znajdziemy również etui z dodatkową klapką typu książeczka. Takie rozwiązanie zapewni nam ochronę ekranu nie tylko przed upadkiem, ale też przypadkowym porysowaniem w kieszeni lub torebce.

Co z funkcjonalnością? Otóż etui dla naszego Samsunga może też posiadać formę portfela. Pokrywa ekranu w przypadku wyboru etui typu książeczka może zapewnić nam miejsce na nasze karty płatnicze, prawo jazdy czy dowód osobisty. To bardzo wygodne rozwiązanie w końcu telefon jest dziś tą rzeczą, z którą praktycznie się nie rozstajemy. 

Jakie etui wybrać? 

Wiemy już, że mamy w czym wybierać. Czym jednak się kierować przy wyborze etui? Jest to bardzo indywidualna kwestia, oprócz wspomnianych wyżej różnicach warto zwrócić uwagę na materiał wykonania. Tu wybór jest bardzo szeroki, zdecydować musimy co jest dla nas przyjemniejsze w odbiorze. Nie tylko wizualnym, ale przede wszystkim dotykowym. Miękkie czy twarde tworzywo sztuczne, twardy plastik czy plastyczny sylikon, a może bardziej naturalne materiały takie jak skóra czy drewno.

Dziś w ofercie etui na telefon znajdziemy wiele wariantów i połączeń. Decydując się na skórę może znaleźć etui wykonane zarówno w skórze naturalnej jak i ekologicznej. O gatunkach drewna i sposobach jej obróbki można napisać by książkę. Z pięknymi sękami, a może gładkie. Inkrustowane z wykorzystaniem różnych kolorów lub żywicy. Twardy dąb, a może romantyczny jesion. Oferta jest bardzo szeroka.

Jedno jest pewne dla komfortu naszego użytkowania warto kupić etui. Zapewni nam ono bezpieczeństwo dla naszego Samsunga, często stanie się też modnym dodatkiem pozwalającym wyrazić nam siebie i wyróżnić się z tłumu. Przede wszystkim jednak ochroni nasze urządzenie przed przypadkową utratą zaoszczędzając nasze pieniądze. 

Partnerem artykułu jest firma https://mobiwear.pl/

Udostępnij