Czy Samsung Galaxy S24 można uznać za propozycję godną uwagi? Nowy flagowy smartfon od Samsung wzbudza zainteresowanie – dowiedz się więcej na jego temat i sprawdź, czy będzie stanowić dla Ciebie dobry wybór!
Samsung Galaxy S24 – telefon muzyczny
Samsung Galaxy S24 to nie tylko doskonały smartfon do grania lub robienia zdjęć – to także znakomity telefon muzyczny. Wspiera technologię Dolby Atmos®, która odpowiada za przestrzenność każdego dźwięku. Dzięki temu audio brzmi głębiej, a wszystkie doznania stają się jeszcze bardziej realistyczne.
Jego pojemna bateria umożliwia słuchanie muzyki aż przez 78 godzin bez żadnej przerwy – wystarczy zabrać ze sobą słuchawki i cieszyć się ulubionymi utworami każdego dnia, a zwłaszcza podczas podróży lub treningów. Filmy da się oglądać nieprzerwanie przez 29 godzin*; wystarczy to prawdopodobnie na obejrzenie całego sezonu ukochanego serialu. Nie będziesz musiał już dłużej martwić się o nagłe zakończenie zabawy.
Bezprzewodowe ładowanie zwrotne 15 W innych urządzeń** pozwoli Ci na szybkie podładowanie m.in. słuchawek Samsung z serii Galaxy Buds bez konieczności noszenia ze sobą ładowarki.
Samsung Galaxy S24 – smartfon z dobrym aparatem
Samsung Galaxy S24 to smartfon z dobrym aparatem – nadaje się do użytku zarówno przez profesjonalnych fotografów, jak i początkujących amatorów.
Został wyposażony w cztery aparaty:
-
50 MP – szerokokątny (2-krotny zoom jakości optycznej***);
-
12 MP – ultraszerokokątny;
-
10 MP – zwykły (3-krotny zoom optyczny);
-
12 MP – przedni (do selfie).
Wszystkie współpracują ze sobą harmonijnie – są pomocne podczas tworzenia zdjęć wyróżniających się wysoką jakością. Wsparcie dla tego zadania zapewnia silnik Pro Visual. Dostosowuje on inteligentnie obraz, rozpoznając fotografowane obiekty i poprawiając ich kolorystykę oraz redukując zaistniałe szumy.
Technologia AI ISP ułatwia tworzenie wyrazistych obrazów nawet w warunkach ograniczonego oświetlenia, a ponadto umożliwia tworzenie portretów przy wykorzystaniu dwukrotnego/trzykrotnego zoomu – bez utraty jakości****. Czy nie brzmi to kusząco?
Samsung Galaxy S24 w sprawnych rękach mógłby prawdopodobnie zastąpić z powodzeniem lustrzankę lub aparat cyfrowy!
Kiedy premiera Samsung Galaxy S24?
Przedsprzedaż smartfonów Samsung Galaxy S24 ruszyła już 17 stycznia 2024 roku – możesz więc zakupić swój egzemplarz już dzisiaj. Na oficjalnej stronie internetowej producenta znajdują się warianty kolorystyczne niedostępne nigdzie indziej.
Dostępne modele to:
-
Samsung Galaxy S24;
-
Samsung Galaxy S24+;
-
Samsung Galaxy S24 Ultra.
Inne polecane telefony od Samsung to przede wszystkim Samsung Galaxy Z Fold5 i Samsung Galaxy Z Flip5; zostały wyposażone w elastyczny ekran, który ułatwia ich użytkowanie po rozłożeniu i zmniejsza ich rozmiary po złożeniu. Łączą w sobie wygodę użytkową typową dla telefonów i możliwości zapewniane przez tablety.
Przekonaj się samemu, czy flagowy smartfon spełni Twoje oczekiwania!
Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.
*Na podstawie testów laboratoryjnych przeprowadzonych w warunkach wewnętrznych firmy Samsung z przedpremierową wersją danego modelu podłączoną do słuchawek przez Bluetooth przy domyślnych ustawieniach LTE. Oszacowano na podstawie pojemności akumulatora i zmierzonego prądu zużycia energii akumulatora odpowiednio podczas odtwarzania wideo (rozdzielczość pliku wideo 720p, zapisane na urządzeniu) i odtwarzania audio (plik mp3, 192 kb/s, zapisane na urządzeniu z wyłączonym wyświetlaczem LCD). Rzeczywisty czas odtwarzania wideo i audio może różnić się w zależności od połączenia sieciowego, ustawień, formatu pliku, jasności ekranu, stanu baterii i wielu innych czynników.
**Szybkie ładowanie 15 W jest obsługiwane, gdy wyświetlacz urządzenia mobilnego jest wyłączony, a poziom naładowania baterii wynosi co najmniej 30%, przy użyciu kabla typu C. Szybkość ładowania może się różnić w zależności od warunków ładowania i innych czynników.
***Optyczną jakość zoomu zapewnia czujnik Adaptive Pixel.
****Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków oświetleniowych i/lub warunków fotografowania, w tym wielu obiektów, braku ostrości obiektów znajdujących się w kadrze lub poruszających się obiektów.